b_lovol_s-1024x683_bw

Світлана Бєловол

Патентний повірений України
Кандидат технічних наук

Освіта
Полтавська державна аграрна академія, інженерно-технологічний факультет,  спеціальність «Механізація сільського господарства».
Міжгалузевий інститут післядипломної освіти Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», «патентознавство».
Аспірантура Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка (2013).

Спеціалізація
Винаходи і корисні моделі, торговельні марки, патентні дослідження.

Мови
Українська, російська, англійська.

Світлана має понад 10 річний досвід наукової роботи. З 2008 року є фахівцем-патентознавцем науково-дослідного сектору Полтавської державної аграрної академії.

Починаючи з 2015 року портфель проектів Світлани перевищує 100 заявок на отримання патентів у різних сферах технологій, зокрема: інформаційні технології, медицина, машинобудування, технологія металів, ремонт та відновлення деталей, технічні засоби виробництва в агропромисловому комплексі (рослинництво і тваринництво), енергозбереження і засоби альтернативної енергетики, харчові технології, добрива та інсектициди, меблі та гарнітура, приладдя для торгівельної діяльності.

Досягнення Світлани відзначені золотими медалями Всесвітньої організації інтелектуальної власності в номінації «Молодий винахідник» та Міжнародної федерації асоціацій винахідників «За кращий винахід в сільському господарстві»; спеціальним призом ДП «Український інститут промислової власності» за найкращі розробки жінки-винахідника та 29 золотими та срібними медалями міжнародних виставок винаходів і нових технологій, що відбувалися в містах Варшава (Польща), Ясси (Румунія), Тайбей (Тайвань), Севастополь (Україна) у 2011–2013 рр.