Про нас

У 2007 році, під маркою A&P розпочалась приватна практика з консультування у сфері інтелектуальної власності. Ми об’єднали кваліфікованих фахівців з практичним досвідом у сфері охорони прав інтелектуальної власності та судової експертизи у сфері ІВ. Таке поєднання дало змогу вирішувати завдання із врахуванням усіх ризиків та можливостей, які виникають на кожному етапі створення та використання об’єктів інтелектуальної власності в Україні та за її межами.

Що ми робимо

Ми спеціалізуємося на повному супроводі усіх операцій, пов’язаних з набуттям і розпорядженням правами інтелектуальної власності в Україні й за її межами (за національними та міжнародними процедурами). Ми консультуємо від етапу ідеї створення логотипу, дизайну паковання, розроблення пристроїв і процесів тощо до їх реалізації та захисту. Консультування на ранніх етапах дозволяє вчасно узгодити права всіх розробників, оцінити та знайти можливості охорони, мінімізувати ризики порушення прав інших осіб. Зокрема ми допомагаємо:

  • у виявленні та оцінці конкурентних переваг, що втілюються у технічних рішеннях, дизайні, репутації, розробки стратегії їх захисту;
  • здійснюємо патентування винаходів, корисних моделей і промислових зразків в Україні та за її межами;
  • здійснюємо реєстрацію торговельних марок і авторських прав на твори та ін. об’єктів в Україні та за її межами;
  • здійснюємо дослідження патентоздатності технічних рішень, дизайну, а також оцінюємо ризики можливого порушення прав інтелектуальної власності інших осіб;
  • супроводжуємо процеси надання ліцензій, передання прав на об’єкти інтелектуальної власності, укладення угод про створення товарів і послуг які містять об’єкти інтелектуальної власності, тощо;
  • здійснюємо захист прав та інтересів заявників, власників та інших осіб у патентних відомствах, антимонопольних органах, митниці, суді та інших установах та організаціях.
Хто з нами працює

Ми пишаємося, що наприкінці 2017 року з’явилися підприємці, з якими ми співпрацюємо вже понад 10 років, і щороку їх кількість зростає. Це стало можливим завдяки постійній роботі над собою задля забезпечення високого рівня компетентності та якості послуг. Філософія нашого підходу ґрунтується на позиції, що набуття прав інтелектуальної власності є не самоціллю, а унікальним інструментом для успішного розвитку бізнесу.

На сьогодні нашими клієнтами вже стало понад 700 компаній і підприємців з України, Німеччини, Чехії, Польщі, Китаю та інших країн. Значна частина клієнтів компанії – це індивідуальні  підприємці, малі та середні підприємства, які працюють в Україні, ЄС, США та країнах Близького Сходу. Ми пишаємося, що з нами працюють і нам довіряють такі компанії, як Modern-Expo GroupAisberg Ltd.Interrybflot Corporation, Бизнес-КонструкторUkrTechnoPhos GroupOrganico та інші. Головні сфери діяльності наших клієнтів – виробництво торговельного, холодильного, опалювального обладнання, фармацевтичних препаратів, іграшок, харчових продуктів, діяльність у сфері поновної енергетики, торгівлі, освіти й мистецтва, громадського харчування, видобування й транспортування газу. Ми плідно співпрацюємо та допомагаємо українським підприємцям, які здійснюють торгівлю на Amazon, в охороні їх досягнень та боротьбі проти недобросовісних практик інших торговців.

Географія, ділові зв’язки та соціальні аспекти

Активна участь у міжнародних професійних форумах і розширення географії діяльності наших клієнтів сприяють налагодженню ділових зв’язків. Уже сьогодні ми плідно співпрацюємо та маємо тісні ділові зв’язки з колегами й підприємцями з Бельгії, Білорусі, Бразилії, Домініканської Республіки, Ізраїлю, Італії, Йорданії, Канади, Китаю, Німеччини, ОАЕ, Польщі, США, Франції та інших країн.

Ми здійснюємо активну освітню діяльність і ділимося досвідом зі студентами, колегами й підприємцями, беремо участь у публічних форумах і заходах, публікуємо тематичні статті для бізнесу та фахівців.

2017 року ми набули членство в Німецькій асоціації захисту інтелектуальної власності (GRUR) – найбільшій і найстарішій асоціації Німеччини, діяльність якої спрямована на захист інтелектуальної власності.

Call Now Button