Наші клієнти

На сьогодні нашими клієнтами вже стало понад 700 компаній і підприємців з України та інших країн. Значна частина клієнтів компанії – це індивідуальні  підприємці, малі та середні підприємства, які працюють в Україні, ЄС, США та країнах Близького Сходу. Наша компанія орієнтовна на надання якісних професійних послуг, що доступні малим та великим підприємцям. Ми пишаємося співпрацею з кожним підприємцем та компанією, що довірили нам охорону і захист їх досягнень, серед яких такі компанії як:

торговая марка производителя торгового оборудования Modern expo

Modern-Expo Group — міжнародний холдинг з українським корінням і головним офісом у м. Луцьк. Холдинг – провідний виробник і постачальник комплексних рішень для ритейлу в Центральній і Східній Європі, постачає товари у 62 країни світу. Представництва компанії працюють в Польщі, Німеччині, Білорусі, Великобританії, Франції, Росії, ОАЕ. Компанія має один із найбільших центрів досліджень і розробок нових технологій в Європі, який відповідає за концепцію і дизайн всіх продуктів. В R&D-центрі компанії працює 77 інженерів-конструкторів, 54 інженери-технологи, 18 дизайнерів, 12 керівників продуктів.

торговая марка производителя торгового оборудования Айсберг

Компанія «Айсберг» заснована в 1989 році у м. Одеса і вже понад 25 років успішно працює на ринку комерційного холоду. Айсберг – провідний український виробник холодильного обладнання для торгівлі, розробляє та виготовляє повний модельний ряд холодильного обладнання для супермаркетів і гіпермаркетів.

торговая марка производителя спортивного питания POWERPRO

Power Pro — міжнародний бренд спортивного харчування і засобів догляду, що працює на ринку з 2012 року та є одним із лідерів в Україні на ринку спортивного харчування. Під брендом Power Pro виготовляється понад 200 позицій спортивного харчування протеїни, гейнери, батончики, амінокислотні комплекси, жироспалювачі, замінники харчування та інші корисні продукти.

торговая марка консалтинговой компании Бизнес Конструктор

«Бізнес-Конструктор» – група компаній, що об’єднані з метою підвищення культури ведення бізнесу в Україні та Казахстані. Компанія допомагає власникам бізнесу, топ-менеджерам компаній, підприємцям виводити якість роботи на новий рівень. Компанія провела близько 400 заходів, в яких прийняли участь понад 13000 учасників.

торговая марка производителя колбасных изделий ДМИТРУК

Історія компанії «Дмитрук» розпочинається з 2007 року. Ключова компетенція компанії – це виготовлення м’ясо-ковбасних виробів, компанії вдалося налагодити співпрацю з дистриб’юторами по всій Україні, заручитися підтримкою надійних партнерів та побудувати системне потужне виробництво. Восени 2017 компанія змінила вектор розвитку – і трансформувалася в “Дмитрук”, що створює нові продуктові рішення для людей, готових до змін. Серед продуктів компанії “KABANOSY від Дмитрук”, “М’ясний хутір”.

А911

Аптека 9-1-1 – мережа аптек, що динамічно розвивається та налічує в Україні понад 500 торговельних закладів. Заснована в 1996 році мережа є одним з провідних роздрібних операторів фармацевтичного ринку України. За тривалий період компанія зарекомендувала себе як високонадійного, стабільного і відповідального партнера для своїх контрагентів.

торговая марка производителя общественного творческого мероприятия KYIV ART WEEK

Кyiv Art Week – перший професійний мистецький захід міжнародного рівня в Україні. Це адаптація міжнародного формату мистецьких тижнів, що виявили себе найбільш ефективними чинниками розбудови культурно-мистецького простору міста, інституціонального розвитку та популяризації мистецтва. Особливостями Kyiv Art Week є плюралізм контенту та діалог між традицією та сучасністю. Всі учасники заходу докладають зусиль та створюють синергію, у спільному русі до створення нової платформи презентації добутків актуальної культури. Київський мистецький тиждень – щорічний арт-захід, у якому беруть участь державні та комунальні музеї, приватні та публічні галереї та культурні центри.

торговая марка производителя органических продуктов питания Organico

Олії під TM ORGANICO виробляються на Україні з 2012 року. ТМ ORGANICO є чи не першим в Україні сертифікованим виробним органічної олії. Якість органічної рослинної олії TM ORGANICO перевірено і сертифіковано в єдиному українському органі по сертифікації органічного виробництва «Органік стандарт», який щорічно контролює весь ланцюжок від вирощування органічної сировини до виробництва якісного органічного продукту.

Indigo

Indigo – ресторан, клуб, караоке в м. Києві – затишне і атмосферний місце для відпочинку. Днем воно повністю заливається сонячним світлом і огортає комфортом, а ввечері перетворюється в стильний ресторан з приглушеним освітленням і приємною музикою.

торговая марка производителя рыбных консервов АКВАМАРИН

Корпорація «Інтеррибфлот» заснована в 1994 році – велика вертикально-інтегрована компанія, що веде діяльність з виробництва і реалізації рибних консервів та продукції з криля. Корпорація – лідер українського ринку рибної консервації, продукція корпорації представлена власними торговими марками – Аквамарин, Море, IRF, Морська колекція, Атлантика. Торгова марка Аквамарин – національний бренд-лідер на ринку рибних консервів України. Згідно з результатами маркетингового дослідження GFK в 2013 р., знання торгової марки «Аквамарин» становить 73%.

Ретра

Ретра – інноваційний український виробник побутових і промислових твердопаливних котлів від 10 до 3000 кВт, на ринку понад 20 років. Котли на твердому паливі виробництва компанії здобули визнання не лише в Україні, але й за кордоном. Головний офіс підприємства знаходиться у м. Рівне. Флагманом у лінійці виробів є модель високотехнологічних твердопаливних котлів Ретра-3М, що призначені для центрального опалення житла і виробничих приміщень. За своїми техніко-економічними параметрами котли не мають аналогів. На котли та конструктивні елементи отримано 8 патентів на корисні моделі та винахід.

Ми будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів і допомагати в питаннях охорони та захисту вашої інтелектуальної власності.

Зв'язатися з нами

  • вул. Іоанна Павла II, 4/6-в, оф. 1103, м. Київ, 01042
  • +38 044 209 98 42
    +380664143715
Ми супроводжували
Call Now Button