atamanchuk_a

Андрій Атаманчук

патентний повірений України
атестований судовий експерт
власник компанії

Освіта
Національна юридична академія імені Ярослава Мудрого, юрист (2012).
Інститут інтелектуальної власності і права, спеціаліст з інтелектуальної власності (2007).
DL-302 Trademarks, Industrial Designs and Geographical Indication (WIPO Academy)
DL-450 Intellectual Property Management (WIPO Academy)
DL-202 Electronic Commerce and Intellectual Property (WIPO Academy)

Спеціалізація
Реєстрація об’єктів інтелектуальної власності, захист об’єктів інтелектуальної власності, управління правами об’єктів інтелектуальної власності, аудит та дослідження у сфері інтелектуальної власності.

Мови
Українська, російська, англійська, польська.

Андрій має понад 10-річний досвід діяльності у сфері інтелектуальної власності у якості радника з питань інтелектуальної власності, боротьби із недобросовісною конкуренцією та у якості атестованого судового експерта. Основними напрямками діяльності є реєстрація об’єктів інтелектуальної власності в Україні та інших країнах, захист прав інтелектуальної власності, проведення аудиту та врегулювання відносин пов’язаних із створенням, трансфер прав інтелектуальної власності, створення та забезпечення ефективної системи управління правами інтелектуальної власності на підприємствах, судова експертиза торговельних марок та промислових зразків. Клієнтами Андрія є провідні в Україні та східній Європі виробники торговельного обладнання, провідні виробники харчових продуктів, торгівці на Amazon та ін.

Андрій приймає активну участь у житті професійної спільноти та систематично приймає участь в освітніх заходах в якості лектора.

contact details

+380673275513
вул. Іоанна Павла ІІ буд. 4/6-a, оф 620
Київ, Україна 01042 UA

Social Profiles

Call Now Button