DesignEuropa Awards 2018

DesignEuropa Awards — відзнака найкращих дизайнерських вирішень, зареєстрованих на території ЄС як єдиний дизайн (Registered Community Design — RCD). Цю нагороду присуджує Відомство з питань інтелектуальної власності Європейського Союзу (EUIPO) раз на два роки.

Цьогорічна церемонія нагородження DesignEuropa Awards відбулась у Варшаві та збіглася зі святкуванням 100-річного ювілею Патентного відомства Республіки Польщі. Приємно відзначити, що на запрошення Відомства урочисті заходи відвідав представник компанії IMEKКО Анастасія Кожура.

У конкурсі DesignEuropa Awards беруть участь лише власники зареєстрованого єдиного дизайну (RCD). Компетентне журі оцінює естетику, оригінальність й ергономічність дизайну. Учасники змагаються у двох категоріях: «Промисловість» (для великих підприємств) і «Малі й нові компанії».

Цього року номінантами на відзнаку в категорії «Малі й нові компанії» були: дизайн автоматичного пристрою здавання багажу в аеропорту (Air.Go 2.0), пристрій для діагностування раку молочної залози (Braster System), система паркування велосипедів (Loclock) і дизайн стільця (Nico Less). Докладніше про фіналістів — на https://euipo.europa.eu/ohimportal/en/dea-2018-finalists. За результатами голосування журі, переможцем у категорії «Малі й нові компанії» стала Сара Клемент (Sara Clement) за розроблення дизайну пристрою Air.Go 2.0 (власник RCD — Marcus P Holding / Marcus Pedersen ApS).

У категорії «Промисловість» перемогли автори Надя Рот (Nadja Roth) і Тобіас Резе (Tobias Reese) за конструкторське вирішення для медичного обладнання ARTIS pheno (власник RCD — Siemens Healthcare GmbH).

Окрему персональну відзнаку EUIPO дістав німецький дизайнер Гартмут Есслінґер (Hartmut Esslinger) за досягнення у сфері промислового конструювання, що принесли йому світове визнання. Саме він є автором флагманської концепції дизайну продуктів Apple, яка вже з перших років мала неймовірний успіх.

Зв'язатися з нами

  • вул. Іоанна Павла ІІ, буд. 4/6, корп. В, оф. 1103
    Київ, Україна 01042
  • +38 044 209 98 42
    +38 066 414 37 15
Call Now Button