Діалог із підприємцями щодо ролі інтелектуальної власності у стінах Волинської торгово-промислової палати

Діалог із підприємцями щодо ролі інтелектуальної власності у стінах Волинської торгово-промислової палати

15 травня 2018 року, за підтримки та організації Волинської торгово-промислової палати відбувся круглий стіл за участі патентного повіреного України Атаманчука Андрія та підприємців міста Луцька.

Метою заходу було обговорення місце і значення об’єктів інтелектуальної власності у бізнесі, можливостей та ризиків які виникають у зв’язку із створенням та використанням таких об’єктів у господарській діяльності.

Представник компанії ІМЕККО розповів та відповів на запитання про особливості винаходів, корисних моделей, торговельних марок, промислових зразків, об’єктів авторського права, які властивості та конкурентні переваги можуть захистити такі об’єкти. Крім можливостей перелічених об’єктів також було розкрито й ризики які виникають у зв’язку із порушенням прав під час виробництва та збуту товарів і послуг, їх імпорту/експорту.

Особлива увага акцентована на останній практиці діяльності Антимонопольного комітету України та на діях підприємств які Комітет може оцінити, як недобросовісну конкуренцію та, як наслідок, застосовувати значні штрафні санкції.

Компанія ІМЕККО висловлює вдячність команді Волинської торгово-промислової палати за гостинність та організацію заходу. Волинська ТПП є дієвою та ефективною платформою для обміну корисними знаннями між підприємцями регіону. Сподіваємося, що під час заходу кожен учасник отримав нові знання які він вже сьогодні може застосовувати для впевненого розвитку власного бізнесу.

ішний досвід подібних заходів та розглянути можливості тісної співпраці.

Потрібна допомога кваліфікованого фахівця?