Всесвітня організація інтелектуальної власності повідомила, що з 17 червня 2019 року Канада стає членом міжнародної системи реєстрації знаків для товарів і послуг (Мадридська система). Ця подія є хорошою новиною для українських підприємців які експортують товари чи послуги до Канади, або планують це у майбутньому.

Приєднання Канади до Мадридської системи спрощує і суттєво зменшує витрати компаній на реєстрацію знаків у цій країні та уніфікує процес реєстрації.

Наприклад, українська компанія розглядає Канаду, Німеччину та Польщу як потенційні ринки збуту власник товарів і послуг. Для захисту власного товару і бренду компанія планує зареєструвати свій знак для товарів і послуг (торговельну марку) у цих країнах. На сьогодні така можливо подати одну міжнародну заявку, однією мовою, вказавши країни Німеччина та Польща сплативши єдиний збір,і послуги одного повіреного. Для реєстрації у Канаді необхідно залучити канадійського повіреного, сплатити його послуги, офіційні збори та супутні витрати. Необхідність залучення повіреного призводить до суттєвого збільшення витрат. Приєднання Канади до міжнародної системи дозволить подавати одну міжнародну заявку із вказанням зокрема і Канади, що скоротить витрати на захист власних товарів в різних країнах.

Україна ратифікувала Мадридську угоду та стало членом міжнародної системи 25 грудня 1991 року.

Фахівці компанії ІМЕККО мають тривалий успішний досвід реєстрації торговельних марок в Україні та за Мадридською системою і будуть раді допомогти вам. Контактний номер телефону фахівця +38 044 209 98 42.

 

Членами Мадридської системи також є: Афганістан, Африканська організація інтелектуальної власності (OAPI), Албанія, Алжир, Антигуа і Барбуда, Вірменія, Австралія, Австрія, Азербайджан,  Бахрейн, Білорусь, Бельгія, Бутан, Боснія і Герцеговина, Ботсвана, Бруней-Даруссалам, Болгарія, Камбоджа, Китай, Колумбія, Хорватія, Куба, Кіпр, Чеська Республіка, Корейська Народно-Демократична Республіка, Данія, Єгипет, Естонія, Свазіленд, Європейський Союз, Фінляндія, Франція, Гамбія, Грузія, Німеччина, Гана, Греція, Угорщина, Ісландія, Індія, Індонезія, Іран (Ісламська Республіка), Ірландія, Ізраїль, Італія, Японія, Казахстан, Кенія, Киргизстан, Лаоської Народно-Демократичної Республіки, Латвія, Лесото, Ліберія, Ліхтенштейн, Литва, Люксембург, Мадагаскар. Малаві, Мексика, Монако, Монголія, Чорногорія. Марокко, Мозамбік, Намібія, Нідерланди, Нова Зеландія, Північна Македонія, Норвегія, Оман, Філіппіни, Польща, Португалія, Республіка Корея, Республіка Молдова, Румунія, Російська Федерація, Руанда, Самоа, Сан-Марино, Сан-Томе і Прінсіпі, Сербія, Сьєрра-Леоне, Сінгапур, Словаччина, Словенія, Іспанія, Судан, Швеція, Швейцарія, Сирійська Арабська Республіка, Таджикистан, Таїланд, Туніс, Туреччина, Туркменістан, Україна, Об’єднане Королівство, Сполучені Штати Америки, Узбекистан, В’єтнам, Замбія та Зімбабве.

Зв'язатися з нами

  • вул. Іоанна Павла ІІ, буд. 4/6, корп. А, оф. 620
    Київ, Україна 01042
  • +38 044 209 98 42
    +38 066 414 37 15
Call Now Button