Дослідження на патентоздатність

Дослідження на патентоздатність (рівень техніки) проводиться для визначення того, чи запропоноване рішення є відомим у відповідній сфері технологій та чи є воно очевидним для фахівця відповідної галузі. Крім цього результати дослідження можуть бути джерелом корисної інформації про патенти, які можуть бути порушені у процесі власної діяльності, тенденції розвитку галузі тощо.

Результати дослідження на патентоздатність використовуються для оцінки перспектив патентування і для складання матеріалів заявки на винахід або корисну модель. Відомості про наявний рівень техніки допомагають сформулювати рішення таким чином, щоб воно не мало зайвих елементів які звужують обсяг прав власника, але при цьому було новим та мало винахідницький рівень.


Дослідження патентоздатності здійснюється по базам даних запатентованих і поданих на патентування винаходів, корисних моделей, за публікаціями в спеціалізованих виданнях та в мережі Інтернет.

Звичайна тривалість дослідження складає 15-30 робочих днів.

Мінімальна вартість дослідження патентоздатності складає 6 000 грн., на вартість дослідження впливає складність та галузь рішення, територія дослідження.

Якщо дослідження рівня техніки проводиться фахівцями нашої компанії, вартість послуг патентування знижується на 20%.

Потрібна кваліфікована консультація?

Call Now Button