Щорічна зустріч членів Польсько-Української торговельної палати (PUIG), Варшава 2019

Новорічна зустріч членів та партнерів Польсько-Української торговельної палати

Анастасія Кожура, директор компанії ІМЕККО, яка є членом Польсько-Української торговельної палати (PUIG) взяла участь в новорічній зустрічі її членів та партнерів, що відбулась у готелі Mercure Grand у Варшаві 13 лютого 2019 року.

До заходу також долучились понад 50 компаній з Польщі та України, представники Посольств Казахстану, Франції, Словаччини, членів Сейму Республіки Польща, президенти дружніх палат, представники міністерств, відомств, економічних та соціальних інститутів Польщі.

Президент PUIG Яцек Пєхота та голова Ради та Правління PUIG привітали гостей заходу і відзначили суттєвий ріст рівня співпраці між українськими та польськими компаніями, який спостерігається в останні роки. Гостей заходу привітав представник Посольства України в Республіці Польща радник, керівник економічного відділу Ігор Баранецький.

Захід став гарною можливістю зустрітися представникам українського та польського бізнесу в неформальній атмосфері й обговорити проблеми та перспективи подальшої співпраці. Компанія ІМЕККО тривалий час успішно співпрацює з польськими компаніями у питаннях отримання охорони та захисту їх інтересів в Україні.

Зв'язатися з нами

  • вул. Іоанна Павла ІІ, буд. 4/6, корп. В, оф. 1103
    Київ, Україна 01042
  • +38 044 209 98 42
    +38 066 414 37 15
Call Now Button